O společnosti


Společnost Plastino s.r.o. je rodinná firma nacházející se 10km od sjezdu z dálnice D1 u Velkého Meziříčí v obci Rudíkově.

Specializujeme se především na výrobky z polypropylenu. Mezi naše hlavní produkty patří výroba plastových bazénů, jímek, nádrží na vodu, septiků,
a další zakázkové výrobky z polypropylenu.

Klademe důraz na přátelský přístup k zákazníkovi, maximální ochotu, kvalitu materiálu a zpracování výrobků. Všechny naše výrobky jsou certifikované, pří výrobě používáme nejmodernější svářecí techniku a CNC obráběcí stroje.

Konstrukce nádrží máme ověřené statickými výpočty a jsou navrženy tak, aby odolávaly vnějšímu tlaku zeminy.

Kvalitu dokládáme certifikáty a stavebně technickým osvědčením.

Všechny naše produkty jsou vyráběny pouze z prvojakostního polypropylenu s 0% recyklátu. Tento materiál zaručí pevnostní stálost a životnost.


Díky tomu můžeme zaručit nejvyšší možnou kvalitu výrobků.

Certifikáty a osvědčení

Ručím za kvalitu

Jsem majitelem firmy a spolu se svými zaměstnanci trávím hodně času ve výrobě.

Ptáte se proč?
Protože mi záleží na výsledné kvalitě našich produktů. Osobně se podílím na vzniku každého výrobku a dohlížím na preciznost zpracování.

Jsme rodinná firma a specializujeme se na výrobu plastových nádrží, jímek septiků a plastových bazénů. K naší práci máme vztah a na rozdíl od velkovýroben klientům poskytujeme zcela osobitý přístup. Zakládáme si na spolehlivosti, dodržování termínů a vysoké kvalitě odvedené práce.

Ozvěte se, rád se Vám budu věnovat osobně.

Petr Nožička
Petr Nožička Majitel společnosti